POLSKA WERSJA DEUTSCH VERSION
WOLNE POKOJE
USTKA - DOM GRACJA
USTKA - PLAŻA
   Ustka - więcej zdjęć ...
  
  

DOM GRACJA
76-270 Ustka
Ul. Jagiellońska 8
tel: /59/ 8144030; /48/ 502359256; /49/1634095190


Dom Gracja USTKA położony jest w jednej z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości wypoczynkowo-uzdrowiskowych.

Dom Gracja położony jest w cichej, oddalonej od hałaśliwej części miasta, willowej dzielnicy Ustki, co stwarza komfortowe warunki wypoczynku. Na terenie posesji znajduje się parking oraz miejsce na wieczorne spotkanie przy grillu. Do dyspozycji Państwa posiadamy 20-28 miejsc noclegowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2-3-osobowe , które są wyposażone w telewizory, łoża małżeńskie lub łóżka pojedyncze . Węzły sanitarne znajdują się na korytarzu. Posiadamy również apartamenty 2-4-osobowe , dwupokojowe z łazienką. W osobnym budynku oferujemy dwa pokoje 2-4-osobowe z łazienkami. Na miejscu można przygotować w aneksie kuchennym śniadania lub kolacje, a obiady lub całodzienne wyżywienie wykupić w stołówce oddalonej o 200 m od naszego budynku. Do dyspozycji Państwa posiadamy również: lodówki, rowery, wózek dziecięcy, zabawki dla dzieci, deska do prasowania, żelazko, grill.

DOM GRACJA USTKA ZAPEWNIA NASZYM GOŚCIOM NIE TYLKO WSPANIAŁY I SPOKOJNY WYPOCZYNEK, ALE TAKŻE MIŁĄ I RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
DOM GRACJA USTKA ZAPRASZA!


       USTKA jest miasteczkiem zabudowanym przedwojennymi willami i ryglowymi chatami rybackimi. Uzdrowisko Ustka oferuje w licznych sanatoriach kąpiele solankowe, borowinowe oraz masaże podwodne. Nadmorskie położenie, bogactwo lasów, czyste powietrze bogate w jod, obfite złoża borowinowe oraz źródła solankowe to atuty, które pozwoliły w 1987 roku uzyskać miastu Ustka statut Uzdrowiska. Ustka ma przed sobą otwarte morze co powoduje, że jest pod bezpośrednim wpływem uzdrawiającego klimatu morskiego. Morski aerozol w połączeniu z leczniczym działaniem żywicy czarnej sosny powoduje specyficzny, jedyny w Polsce mikroklimat, a lekka bryza wiejąca od morza stanowi naturalną inhalację. Ustka ma niemal idealnie czyste powietrze.
       Ciekawostką jest również to, że na wszystkich mapach świata rejon Ustki zaznaczony jest jako miejsce anomalii magnetycznych. Objawia się to nie tylko błędnymi wskazaniami kompasu, ale i tym, że w trakcie pobytu w Ustce w naturalny sposób uzupełniamy niedobory magnezu. Wszystko to sprawia, że wystarczy sam pobyt w Ustce by odczuć poprawę zdrowia i samopoczucia. Ustka posiada szeroką, bezkamienistą plażę, która co roku pokrywana jest świeżym, wydobywanym z dna morskiego piaskiem.
       W roku 2005 plaża Ustka zdobyła II miejsce w rankingu tygodnika Polityka na wzorowe i przyjazne turystom kąpielisko. Również w sezonie 2005 uruchomiona została sieć bezprzewodowego dostępu do Internetu - Hot-Spot. Wystarczy włączyć komputer wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową i sprawdzić co słychać w wirtualnym świecie, lub wysłać zdjęcia z wakacji do przyjaciół i znajomych bezpośrednio z plaży lub nadmorskiej promenady. Kolejną atrakcją Ustki jest połączenie promowe Ustka - Bornholm. Ustka to także wymarzone miejsce do uprawiania wędkarstwa morskiego. Jest tu wystarczające zaplecze i naturalne warunki, by zaspokoić oczekiwania nawet wymagających wędkarzy. Zakochani w morzu mogą poczuć morską bryzę i wybrać się na wycieczkę stylizowanym średniowiecznym galeonem. Preferujący czynny wypoczynek mają do dyspozycji ścieżki rowerowe, spływy kajakowe rzeką Słupią.
       Ustka wybrana spośród miast nad Bałtykiem to wybór bezpośredniego kontaktu z przyrodą i niezapomniane wrażenia. Ustka pachnie wakacjami, słońcem, plażą i sosnowym lasem. Kojarzy się z odpoczynkiem, relaksem, urlopem po całorocznej pracy. Ustka pomoże Ci zregenerować siły, odprężyć umysł, spędzić kilka lub kilkanaście dni z dala od nerwowego , pędzącego w zawrotnym tempie życia. Szukasz spokoju i ciszy? Czy potrzebujesz rozrywki? A może wakacje to dla Ciebie czas przygód i aktywnego wypoczynku? W Ustce każdy odnajdzie to, czego oczekiwał!


POCZTAUstka Dom Gracja  |  Ustka - zdjęcia  |  Cennik   |  Opinie   |  Kontakt   |  Ustka - mapa
Copyright ©2005 Ustka Dom Gracja

Ustka - Dom Gracja oferuje wolne kwatery          Zapewniamy noclegi - pokoje i apartamenty 2-4 osobowe          Kwatery prywatne - Ustka, ul.Jagiellońska 8          Ustka również po sezonie -          Ustka pokoje gościnne         Ustka już od 30 zł za nocleg -